Table Of Contents

Juna Amiko - raportoj 2012

Jen aktualaj raportoj de abonoj de Juna Amiko por jaro 2012.

La oficiala (vikia) paĝo por perantoj troviĝas ĉe http://www.ilei.info/vikio/JA_Abonoj_2012

Note

La sendoj al perantoj estas montritaj aparte.

Ĝeneralaj informoj

242 abonantoj je 356 ekzempleroj el 36 landoj, kaj 51 konstantaj ricevantoj je 168 ekzempleroj el 41 landoj.

Eldonoj

  • 133-a numero “1/2012” (aprilo 2012) aperis 2012-04-25
  • 134-a numero “2/2012” (septembro 2012)
  • 135-a numero “3/2012” (decembro 2012)

Resumo laŭ landoj de ekspedo

../_images/mendoj-landoj.png

Note

Ĉiuj nomoj estas sen diakritikaj signoj por plifaciligi kontrolon.

Kontinento Lando Abonantoj Ekzempleroj
Afriko Benino 1 22
Afriko Burundo 3 7
Afriko Ganao 1 7
Afriko Kongo (Kinŝasa) 1 7
Afriko Togo 2 6
Afriko Ugando 2 4
Aŭstralio kaj Oceanio Aŭstralio 3 7
Aŭstralio kaj Oceanio Nov-Zelando 1 1
Azio Ĉinujo 5 5
Azio Israelo 1 10
Azio Japanujo 3 6
Eŭropo Aŭstrujo 10 10
Eŭropo Belgujo 9 9
Eŭropo Britujo 2 2
Eŭropo Ĉeĥujo 3 3
Eŭropo Estonujo 2 2
Eŭropo Finnlando 24 27
Eŭropo Francujo 28 31
Eŭropo Germanujo 13 13
Eŭropo Hispanujo 2 2
Eŭropo Hungarujo 12 19
Eŭropo Islando 1 1
Eŭropo Italujo 14 20
Eŭropo Kroatujo 3 11
Eŭropo Litovujo 1 1
Eŭropo Norvegujo 1 1
Eŭropo Pollando 18 27
Eŭropo Rumanujo 1 1
Eŭropo Rusujo 13 13
Eŭropo Svedujo 2 2
Eŭropo Svislando 2 6
Latinameriko Kubo 1 1
Latinameriko Meksiko 1 3
Norda Ameriko Usono 15 15
Suda Ameriko Argentino 1 1
Suda Ameriko Brazilo 45 53
TUTA MONDO KONSTANTAJ 51 168

Resumo laŭ listoj

Note

Peranto signifas nun sendinton de la mendo, ne la peranton laŭdifine ligitan al la abonanto.

Dato Listo Peranto Lando Abonantoj Ekzempleroj
2011-03-03 JA11 CN 03 GONG Xiaofeng CN 1 2
2011-06-07 JA11 Gresillon MACGILL Stefan RU 1 1
2011-08-22 JA11 UK 01 MACGILL Stefan CH 1 1
2011-08-22 JA11 UK 01 MACGILL Stefan GB 1 1
2011-08-22 JA11 UK 01 MACGILL Stefan LT 1 1
2011-08-22 JA11 UK 01 MACGILL Stefan RO 1 1
2011-10-06 JA11 UEA 02 UEA Abonservo BE 1 1
2011-10-07 JA12 BE 01 Flandra Esperanto-Ligo BE 1 1
2011-11-16 JA12 BE 02 Flandra Esperanto-Ligo BE 1 1
2011-11-18 JA12 HU 28 Abonasoft BT HU 5 5
2011-11-21 JA12 TORPEDO7 BATRAKOVA Julia FR 2 2
2011-11-21 JA12 TORPEDO7 BATRAKOVA Julia PL 1 1
2011-12-06 JA12 HU 29 Abonasoft BT HU 1 1
2011-12-15 JA12 BR 01 Brazila Esperanto-Ligo BR 14 14
2011-12-15 JA12 ILEI 01 BATRAKOVA Julia FR 1 0
2011-12-16 JA11 AT 02 PATEK Leopold AT 10 10
2011-12-24 JA12 JP 02 Japana Esperanto Instituto JP 1 1
2011-12-25 JA12 DE 01 SCHWANZER Wolfgang DE 8 8
2011-12-28 JA11 HR 01 BELOSEVIC Marija HR 1 5
2011-12-28 JA12 NZ 01 DEWAR Dave G NZ 1 1
2011-12-29 JA12 HR 01 MACGILL Stefan HR 1 5
2011-12-29 JA12 IT 01 OBERRAUCH MADELLA Madella IT 14 20
2011-12-30 JA12 AU 01 BISHOP Jennifer AU 2 6
2012-01-02 JA12 CH 01 SCHEIDEGGER Christoph CH 1 5
2012-01-02 JA12 FI 01 HAMALAINEN Sylvia FI 17 20
2012-01-02 JA12 FI 01 HAMALAINEN Sylvia MX 1 3
2012-01-02 JA12 FI 01 HAMALAINEN Sylvia PL 5 14
2012-01-02 JA12 FI 01 HAMALAINEN Sylvia TG 1 3
2012-01-02 JA12 RU 01 CHERTILOV Mikaelo RU 4 4
2012-01-03 JA12 CN 01 GONG Xiaofeng CN 4 3
2012-01-03 JA12 FI 02 HAMALAINEN Sylvia FI 1 1
2012-01-05 JA12 HU 30 Abonasoft BT HU 1 6
2012-01-07 JA12 HU 31 VERANES Boris Arrate HU 1 1
2012-01-08 JA12 JP 03 Japana Esperanto Instituto JP 2 5
2012-01-09 JA12 BR 03 Brazila Esperanto-Ligo BR 1 1
2012-01-11 JA12 US 01 Esperanto-USA US 7 7
2012-01-12 JA12 BR 02 Brazila Esperanto-Ligo BR 9 11
2012-01-13 JA12 BE 03 Flandra Esperanto-Ligo BE 1 1
2012-01-13 JA12 BE 03 Flandra Esperanto-Ligo GB 1 1
2012-01-13 JA12 FR 01 Unuigo Franca por Esperanto FR 18 22
2012-01-13 JA12 SE 01 MACGILL Stefan SE 2 2
2012-01-19 JA12 CZ 01 POLNICKY Pavel CZ 3 3
2012-01-21 JA12 RU 02 CHERTILOV Mikaelo RU 1 1
2012-01-26 JA12 HU 31a Abonasoft BT HU 1 3
2012-01-30 JA12 CU 01 KORODY Zsofia CU 1 1
2012-02-01 JA12 US 02 Esperanto-USA RU 1 1
2012-02-01 JA12 US 02 Esperanto-USA US 4 4
2012-02-02 JA12 BR 05 Brazila Esperanto-Ligo BR 2 2
2012-02-04 JA12 BR 06 Brazila Esperanto-Ligo BR 3 3
2012-02-05 JA12 DE 02 SCHWANZER Wolfgang DE 1 1
2012-02-06 JA12 FR 02 Unuigo Franca por Esperanto FR 1 1
2012-02-08 JA12 HU 32 Abonasoft BT HU 2 2
2012-02-10 JA12 BE 03a Flandra Esperanto-Ligo BE 3 3
2012-02-12 JA12 BR 07 Brazila Esperanto-Ligo BR 1 1
2012-02-13 JA12 IS 01 Islanda Esperanto-Asocio IS 1 1
2012-02-14 JA12 BR COLLING COLLING Ivan Eidt BR 1 7
2012-02-16 JA12 NO 01 NEL Literatura sekcio NO 1 1
2012-02-17 JA12 BR 08 Brazila Esperanto-Ligo BR 3 3
2012-02-18 JA12 EE 01 SIIMSON Ahto EE 2 2
2012-02-21 JA12 BR 09 Brazila Esperanto-Ligo BR 4 4
2012-02-29 JA12 FI 03 HAMALAINEN Sylvia FI 2 2
2012-03-03 JA12 BR 10 Brazila Esperanto-Ligo BR 2 2
2012-03-05 JA12 MES VERANES Boris Arrate ES 1 1
2012-03-05 JA12 MES VERANES Boris Arrate FR 6 6
2012-03-09 JA12 RU 03 GORECKA Halina RU 4 4
2012-03-13 JA12 US 03 Esperanto-USA US 2 2
2012-03-15 JA12 FI 04 HAMALAINEN Sylvia FI 4 4
2012-03-16 JA12 DE 03 KORODY Zsofia DE 4 4
2012-03-17 JA12 BR 11 Brazila Esperanto-Ligo BR 1 1
2012-03-21 JA12 IL 01 SAVIO Gian Piero IL 1 10
2012-03-22 JA12 BR 12 Brazila Esperanto-Ligo BR 1 1
2012-03-28 JA12 PL 01 TATARA Magdalena PL 11 11
2012-03-28 JA12 US 04 Esperanto-USA US 1 1
2012-04-02 JA12 UEA 01 UEA Abonservo AU 1 1
2012-04-10 JA12 BR 13 Brazila Esperanto-Ligo BR 1 1
2012-04-11 JA12 BE 05 Flandra Esperanto-Ligo BE 2 2
2012-04-17 JA12 AFRIKO 01 Flandra Esperanto-Ligo BI 3 7
2012-04-17 JA12 AFRIKO 01 Flandra Esperanto-Ligo BJ 1 22
2012-04-17 JA12 AFRIKO 01 Flandra Esperanto-Ligo CD 1 7
2012-04-17 JA12 AFRIKO 01 Flandra Esperanto-Ligo GH 1 7
2012-04-17 JA12 AFRIKO 01 Flandra Esperanto-Ligo TG 1 3
2012-04-17 JA12 AFRIKO 01 Flandra Esperanto-Ligo UG 2 4
2012-04-19 JA12 BR 14 Brazila Esperanto-Ligo BR 1 1
2012-05-13 JA12 CA 01 MACGILL Stefan ES 1 1
2012-05-14 JA12 PL 02 TATARA Magdalena PL 1 1
2012-05-16 JA12 HR 02 BATRAKOVA Julia HR 1 1
2012-05-30 JA12 AR 01 UEA Abonservo AR 1 1
2012-06-07 JA12 US 05 Esperanto-USA US 1 1
2012-06-14 JA12 BR 14+ Brazila Esperanto-Ligo BR 1 1
2012-07-09 JA12 HU kosa MACGILL Stefan HU 1 1
2012-07-11 JA12 RU 04 CHERTILOV Mikaelo RU 2 2

Resumo laŭ perantoj kaj abonantoj

Peranto Abonanto Ekzempleroj
Abonasoft BT BERTA Attilane 1
Abonasoft BT BOKOR Krisztina 1
Abonasoft BT GADOS Laszlo 1
Abonasoft BT HALASZ Istvanne 1
Abonasoft BT JUHASZ Eva 1
Abonasoft BT KOCSIS Istvanne 1
Abonasoft BT KOVACS Judith 3
Abonasoft BT LAKATOS Ildiko 1
Abonasoft BT MOLNAR Maria 1
Abonasoft BT SLEZAKNE TAR Edit 6
BATRAKOVA Julia BETTUS Jean-Francois 1
BATRAKOVA Julia Bialistoka Esperanto-Societo 1
BATRAKOVA Julia Esperanto Societo Rijeka 1
BATRAKOVA Julia LO JACOMO Francois 1
BELOSEVIC Marija BELOSEVIC Marija 5
BISHOP Jennifer BISHOP Jennifer 3
BISHOP Jennifer GREEN Hazel 3
Brazila Esperanto-Ligo ALBUQUERQUE Said Pontes de 1
Brazila Esperanto-Ligo ALVES Murillo Joaquim 1
Brazila Esperanto-Ligo ARAUJO Vera Lucia Goncalves 1
Brazila Esperanto-Ligo AVILA Ismael Mattos Andrade 1
Brazila Esperanto-Ligo BARBOSA Clovis 1
Brazila Esperanto-Ligo BARCELLOS Maria das Dores 1
Brazila Esperanto-Ligo BORBA Osni 1
Brazila Esperanto-Ligo CALVARHO Paulo Roberto de Freitas 1
Brazila Esperanto-Ligo CAMPOSTRINI Wolmar 1
Brazila Esperanto-Ligo CARVALHO Sandra Maria Ferreira de 1
Brazila Esperanto-Ligo CASTRO Licio de Almeida 1
Brazila Esperanto-Ligo CHAVES Raimundo Araujo 1
Brazila Esperanto-Ligo FILHO Aristophio Andrade Alves 1
Brazila Esperanto-Ligo FOZZATI Marilia Angela 1
Brazila Esperanto-Ligo GARCIA Eline de Jesus 1
Brazila Esperanto-Ligo GOES Maria das Dores 1
Brazila Esperanto-Ligo GOMES Jaynira Lopes 1
Brazila Esperanto-Ligo GUTTIERRES Rogerio Peres 1
Brazila Esperanto-Ligo LEITE Maria Dias da Cruz 1
Brazila Esperanto-Ligo MACHADO Edgard Monteiro 1
Brazila Esperanto-Ligo MELLO Maria Aparecida Mendes de 1
Brazila Esperanto-Ligo MENDONCA Rodrigo de Carvalho 3
Brazila Esperanto-Ligo MORENO Lia Milhomem 1
Brazila Esperanto-Ligo OLIVEIRA Herida Crokidakis de 1
Brazila Esperanto-Ligo OLIVEIRA Luiz Claudio 1
Brazila Esperanto-Ligo OLIVEIRA Paulo Roberto de 1
Brazila Esperanto-Ligo PEREIRA Celso 1
Brazila Esperanto-Ligo PEREIRA Fabio Fernandes 1
Brazila Esperanto-Ligo PEREIRA Ledir dos Santos 1
Brazila Esperanto-Ligo PIMENIDIS Athanasios 1
Brazila Esperanto-Ligo PINA Susana Saldanha da Gama 1
Brazila Esperanto-Ligo PROGIANTE Jose Mauro 1
Brazila Esperanto-Ligo RABELO Alvaro do Espirito Santo 1
Brazila Esperanto-Ligo RIBEIRO Maria do Ceu Gomes 1
Brazila Esperanto-Ligo RIBEIRO Moses Braga 1
Brazila Esperanto-Ligo SANTOS Alex Sousa 1
Brazila Esperanto-Ligo SARDINHA Darci Gomes 1
Brazila Esperanto-Ligo SILVA Haroldo 1
Brazila Esperanto-Ligo SILVA Luiz Teixeira da 1
Brazila Esperanto-Ligo SILVA Marly Freitas da 1
Brazila Esperanto-Ligo SOARES Marcia Castro 1
Brazila Esperanto-Ligo TEIXEIRA Ilza Boiko 1
Brazila Esperanto-Ligo VAZ Pekim Tenorio 1
Brazila Esperanto-Ligo WERNECK Vicente Paulo 1
CHERTILOV Mikaelo CERTILOVA Anastasija Mihajlovna 1
CHERTILOV Mikaelo ISTOMINA Natalja Pavlovna 1
CHERTILOV Mikaelo KOSTIKOV Ivan Mihajlovic 1
CHERTILOV Mikaelo KOVALJOVA Valentina Mihajlovna, 1
CHERTILOV Mikaelo KUZNECOVA Jelena Nikolajevna 1
CHERTILOV Mikaelo MIRONOVA Irina Leonidovna 1
CHERTILOV Mikaelo VAVILIN Pavel Aleksandrovic 1
COLLING Ivan Eidt COLLING Ivan Eidt 7
DEWAR Dave G DEWAR Dave G 1
Esperanto-USA ACHESON Cravixtha 1
Esperanto-USA ACHIN John 1
Esperanto-USA ANDERSON Gary 1
Esperanto-USA BESPALOV Vladimir 1
Esperanto-USA BLUM Joe 1
Esperanto-USA CELKO Joe 2
Esperanto-USA CROSBY Samuel 1
Esperanto-USA DORCAS Elizabeto 1
Esperanto-USA EDDY Ellen M. 1
Esperanto-USA GLOSSOP Ronald J. 1
Esperanto-USA GOLDBERG Keneth 1
Esperanto-USA GORNY John S. 1
Esperanto-USA JONES Dave 1
Esperanto-USA NELSON Chris 1
Esperanto-USA ROWE Jeff 1
Flandra Esperanto-Ligo AFRIKA OFICEJO 22
Flandra Esperanto-Ligo DAVIES Roberta 1
Flandra Esperanto-Ligo ILEI Ganao ALFRED ARTHUR 7
Flandra Esperanto-Ligo INSTITUTO ZAMENHOF DOUMEGNON Koffi 3
Flandra Esperanto-Ligo LODOR Katja 1
Flandra Esperanto-Ligo LUHINZO Pascaline 1
Flandra Esperanto-Ligo MASEMI MBEMBI Elizabet Nelly KEVA 7
Flandra Esperanto-Ligo NDARIHORANYE Honore Sebuhoro 1
Flandra Esperanto-Ligo NSENGIYUMVA Eric 3
Flandra Esperanto-Ligo NTIDENDEREZA Zabulon 3
Flandra Esperanto-Ligo PIRLOT Germain 1
Flandra Esperanto-Ligo SCHUTTERS Henri 1
Flandra Esperanto-Ligo SIMEON Gaby 1
Flandra Esperanto-Ligo UCHUTI RAFIKI Emmanuelo 3
Flandra Esperanto-Ligo VAN DAMME Melinde 1
Flandra Esperanto-Ligo VAN GANSEN Regina 1
Flandra Esperanto-Ligo VAN HULLE Omer 1
Flandra Esperanto-Ligo VANDEN Bempt Marc 1
GONG Xiaofeng GONG Xiaofeng 2
GONG Xiaofeng GUO Shaomei 1
GONG Xiaofeng LUAN Huiqin 2
GONG Xiaofeng ZHANG Changsheng 1
GORECKA Halina BRONOV Sergej 1
GORECKA Halina KOSTJUK Anatolij 1
GORECKA Halina Krasnojarskaja Krajevaja Biblioteka 1
GORECKA Halina Siberia Federa Universitato 1
HAMALAINEN Sylvia AARNE Tapani 1
HAMALAINEN Sylvia Afrika Centro Esperantista 3
HAMALAINEN Sylvia ANTSKOG Carola 1
HAMALAINEN Sylvia Esperanto-Asocio de Finnlando 1
HAMALAINEN Sylvia Esperanto-Societo Antauen 1
HAMALAINEN Sylvia GRUNDSTROM Tuomo 1
HAMALAINEN Sylvia HAREZLAK Elzbieta 3
HAMALAINEN Sylvia HAVIA Aila 1
HAMALAINEN Sylvia JARVINEN Pentti 1
HAMALAINEN Sylvia KIERES Jolanta 6
HAMALAINEN Sylvia KONSEK Teresa 3
HAMALAINEN Sylvia KOWALCZYK Zofia 1
HAMALAINEN Sylvia KUHANEN Arja 1
HAMALAINEN Sylvia LAINE Harri 1
HAMALAINEN Sylvia LATVA-PIRILA Tuomas 1
HAMALAINEN Sylvia MAKI Erkko 1
HAMALAINEN Sylvia Mallely y/o Magdalena Martinez Mateos 3
HAMALAINEN Sylvia MATTLIN Sirkka 1
HAMALAINEN Sylvia MYNTTINEN Synnove 1
HAMALAINEN Sylvia NIEMI Marjatta 1
HAMALAINEN Sylvia NIINIKORPI Paula 1
HAMALAINEN Sylvia OITTINEN Tiina 1
HAMALAINEN Sylvia PYHALA Raita 1
HAMALAINEN Sylvia RITA Kerttu 1
HAMALAINEN Sylvia SABELLI Ritva 1
HAMALAINEN Sylvia STROM Marjatta 1
HAMALAINEN Sylvia SUOMI Ulla 1
HAMALAINEN Sylvia TERAVAINEN Vilorg 4
HAMALAINEN Sylvia TORPO Asta 1
HAMALAINEN Sylvia VAARANIEMI Aini 1
HAMALAINEN Sylvia ZAK Mariusz 1
Islanda Esperanto-Asocio Islanda Esperanto-Asocio 1
Japana Esperanto Instituto Japana Esperanto Instituto 4
Japana Esperanto Instituto Kinosita Mayumi 1
Japana Esperanto Instituto Touzyo Yosiyuki 1
KORODY Zsofia BRANDFASS Ursula 1
KORODY Zsofia HAUPT Reiner 1
KORODY Zsofia MARTINEZ Luiz Angel Gonzalez 1
KORODY Zsofia NEWTON Philipp 1
KORODY Zsofia SANTOZKI Klaus 1
MACGILL Stefan ANDREASSON Bertil 1
MACGILL Stefan ANEVIK Birgitta 1
MACGILL Stefan BELOSEVIC Marija 5
MACGILL Stefan DARBELLAY Gilbert 1
MACGILL Stefan Kosa Peter 1
MACGILL Stefan KUPERMAN Adrian 1
MACGILL Stefan LUCOSEVICIENE Palmira 1
MACGILL Stefan PENTUS Anna, Mati 1
MACGILL Stefan STANLEY Elizabeth 1
MACGILL Stefan VERGES Lluis 1
NEL Literatura sekcio LUND Marianne 1
OBERRAUCH MADELLA Madella BERGONZI Angela 1
OBERRAUCH MADELLA Madella BONOMI Gianfranca 1
OBERRAUCH MADELLA Madella BOSCHIN Serio 3
OBERRAUCH MADELLA Madella CALAFATI Thomas 1
OBERRAUCH MADELLA Madella CESCOTTO Norma 1
OBERRAUCH MADELLA Madella CLERICI Ranieri 1
OBERRAUCH MADELLA Madella CONTI Giovanni 3
OBERRAUCH MADELLA Madella DE MARTINI Mirella 1
OBERRAUCH MADELLA Madella FANTIN Cleno 1
OBERRAUCH MADELLA Madella GIORDANI Pietro 1
OBERRAUCH MADELLA Madella MIGNANI Rino 1
OBERRAUCH MADELLA Madella OBERRAUCH MADELLA Madella 3
OBERRAUCH MADELLA Madella PAMPALONI Leonardo 1
OBERRAUCH MADELLA Madella TARRACCHINI Ermanno 1
PATEK Leopold BG/BRG Klosterneuburg 1
PATEK Leopold Hochschule (Hermannstr. Klosterneuburg) 1
PATEK Leopold Hochschule (Langstogerg. Klosterneuburg) 1
PATEK Leopold Privatvolksschule (Kritzendorf) 1
PATEK Leopold Volkschule (Albrechtstr. Klosterneuburg) 1
PATEK Leopold Volkschule (Anton Bruckner-G. Klosterneuburg) 1
PATEK Leopold Volkschule (Hermanstr. Klosterneuburg) 1
PATEK Leopold Volkschule (Kierling) 1
PATEK Leopold Volkschule (Kritzendorf) 1
PATEK Leopold Volkschule (Weidling) 1
POLNICKY Pavel DRAHOTOVA Jindriska 1
POLNICKY Pavel VOJACEK Josef 1
POLNICKY Pavel ZACHRLA Jiri 1
SAVIO Gian Piero SAVIO Gian Piero 10
SCHEIDEGGER Christoph DOVAT Lucienne 5
SCHWANZER Wolfgang Germana Esperanto-Biblioteko 1
SCHWANZER Wolfgang GERSONDE Jorg 1
SCHWANZER Wolfgang HUBER Frank 1
SCHWANZER Wolfgang LANGER Hector 1
SCHWANZER Wolfgang MULLER Hans Gerd 1
SCHWANZER Wolfgang NEWTON Philipp 1
SCHWANZER Wolfgang SCHIFFER Josef 1
SCHWANZER Wolfgang SEBASTIAN Helmut 1
SCHWANZER Wolfgang WEDLER Maria 1
SIIMSON Ahto JOUMEES Lehho 1
SIIMSON Ahto KILK Stela 1
TATARA Magdalena BISKUP Elzbieta 1
TATARA Magdalena CYBULSKI Antoni 1
TATARA Magdalena DEMBIEC Bogdan 1
TATARA Magdalena GIELERT Andrzej 1
TATARA Magdalena HAREZLAK Elzbieta 1
TATARA Magdalena KAMINSKI Robert 1
TATARA Magdalena KIERES Jolanta 1
TATARA Magdalena MALEWICZ Edward 1
TATARA Magdalena MOZER Alina 1
TATARA Magdalena ULANOWSKI Marek 1
TATARA Magdalena ZIEBA-SZMAGLINSKA Malgorzata 1
TATARA Magdalena ZIEMIROWICZ Barbara 1
UEA Abonservo Pierre Simon 1
UEA Abonservo SARTOR Roberto 1
UEA Abonservo WEARING Max 1
Unuigo Franca por Esperanto CCEI Esperanto Bourges 1
Unuigo Franca por Esperanto Cercle Culturel Esperanto Avignon 1
Unuigo Franca por Esperanto Club Esperanto Rhuys 1
Unuigo Franca por Esperanto DELORME Gilles 1
Unuigo Franca por Esperanto DUFLOUX Jeannette 1
Unuigo Franca por Esperanto Groupe Esperanto du Maine 5
Unuigo Franca por Esperanto Grupo de Saint Nazaire Esperanto 1
Unuigo Franca por Esperanto HOUVIEZ Maryvonne 1
Unuigo Franca por Esperanto JAUSIONS Anne 1
Unuigo Franca por Esperanto MARTIN Ginette 1
Unuigo Franca por Esperanto MAURAU Barthelemy 1
Unuigo Franca por Esperanto MERLAUD Annie 1
Unuigo Franca por Esperanto MONDIERE Annie 1
Unuigo Franca por Esperanto MOUGIN Herve 1
Unuigo Franca por Esperanto SANTERRE Jean-Yves 1
Unuigo Franca por Esperanto TRIOLLE Renee 1
Unuigo Franca por Esperanto VERN Pierre Le 1
Unuigo Franca por Esperanto VIGNAUD Laurent 1
Unuigo Franca por Esperanto WLODARSKI Chantal 1
VERANES Boris Arrate COUSINEAU Jean Francois 1
VERANES Boris Arrate DEMONGEOT Claudie 1
VERANES Boris Arrate HENNINGSEN Georgia 1
VERANES Boris Arrate HUTEREAU 1
VERANES Boris Arrate MOR Laszlo 1
VERANES Boris Arrate OCCELLI Viviane 1
VERANES Boris Arrate ROCA Sol 1
VERANES Boris Arrate WILDE Cristian de 1